English

T.C. Milli Savunma Bakanlığı (ASAL) Askere Alma Daire Başkanlığı Projesi: 

Türkiye’de bütün vilayetlerde bulunan askerlik şubelerini tek bir ağ altında toplamaya yönelik ve milli işletim sistemi Pardus yazılımı destekli proje kapsamında 4.538 adet Maple ET5000L77 model thin client terminal kullanılmakta ve gerekli destek hizmetleri verilmektedir.  

T.C. Genel Kurmay Başkanlığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı :

Türkiye’deki en büyük thin client projelerinden birini kapsayan T.C. Genel Kurmay Başkanlığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na ait 2.705 adet thin client içeren projeyi başarıyla gerçekleştirmekten guruluyuz. MAPLE MT1500BB5 model thin client ların tercih edildiği proje de ürünler D.K.K. ait 7 değişik üs de kullanılmaktadır.   

T. C. İçişleri Bakanlığı İstanbul Vilayeti Muhtarlık Projesi :  

MOBESE ( Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu ) kapsamında İstanbul vilayetine bağlı 952 muhtarlık İstanbul Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlanmış olup sözü edilen proje kapsamında thin client terminallerimiz kullanılmaktadır. Mesai saatlerinde kesintisiz çalışan çok değişik yerleşim bölgelerinde bulunan muhtarlık hizmetleri aksamadan yürütülmektedir.   

Azerbaycan Millet Meclisi Projesi:

Proje kapsamında dokunmatik ekran destekli Maple MT1800 thin client çok özel bir yazılım desteğinde meclis sıralarının altına monte edilerek ve istendiğinde otomatik kullanıma çıkarılarak Azerbaycan milletvekillerinin hizmetine sunulmuştur. Millet Meclis yönetimi kapsamında örnek teşkil edecek proje başarıyla ve memnuniyetle kullanılmaktadır.  

Kocaeli Üniversitesi Kampüs ve Kütüphane Projeleri: 

Geçtiğimiz 5 yıl içinde yapılan muhtelif thin client ihaleleri sonucunda 1.000 adet civarında MAPLE ET5000 thin client üniversitenin muhtelif kampüslerinde ve kütüphanelerinde büyük bir başarıyla kullanılmaktadır.  

Tunus Hava Limanı projesi :

Çözüm ortağımız TAV tarafından geliştirilen projede Maple ET6000 thin client ürünleri kullanılmaktadır.

Albaraka Türk Bankası :

Banka alt yapısını sürekli olarak geliştiren banka 1999 yılından bu yana IT ihtiyaçlarını Maple thin client ürünleri ile karşılamaktadır. Bankada bulunan toplam 2.000 adet cıvarında Maple thin client başarıyla ve sorunsuz olarak AS/COM desteği ile çalışmaktadır.

T.C. Genel Kurmay Başkanlığı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı :

Daha önce kurulumu gerçekleşen 2.705 adet ince istemci satışından sonra 2012 yılında yapılan ihale sonuçunda iş ortaklarımız kanalıyla 2.000 adet daha ince istemci satışı gerçekleşmiştir.

EVKUR Alışveriş Merkezleri Mağazaları :

Bütün PC ürünlerini Mobil PC ve Maple ince istemci ürünlerimizle değiştirmektedir.

BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZARI :

Bütün mağazalarında Maple ince istemci ürünlerimiz kullanılmaktadır.

Firmamıza ait domain adresleri:

*www.inceistemci.com.tr
*www.thinclient.com.tr
*www.minipc.com.tr
*www.mobilpc.com.tr
*www.maple.com.tr
*www.10zig.com.tr
*www.kaviza.com.tr

 
AS/COM A.Ş. MAPLE, MITAC VE ATRUST ÜRÜNLERİNİN TÜRKİYE YETKİLİ İTHALATÇISI VE ANA DAĞITICISIDIR.
Tüm Haklar Saklıdır @ 1993 AS/COM Bilgi İşlem A.Ş. | Garanti Medya