English


 ŞİRKET PROFİLİ
 
F
19 Ekim 1993 tarihinde kurulan şirketimiz Türkiye’de thin client (ince istemci) ürün ve çözümleri yanında kullanıcılara katma değer sağlayan yeni nesil PC ürünlerine odaklanmış olan tek bilişim şirketidir. 
F
Şirketimiz, kurumsal müşterilerinin bilgi işlem ihtiyaçlarına yönelik hizmet, danışmanlık ve satış çalışması yapmakta ve satış sonrası teknik hizmet desteği vermektedir. Katma değerli çözümlere yönelik çalışmalarımızda müşteri memnuniyeti esastır. Kendi ürünlerimiz yanında yurt dışı bağlantılarımızla ihtiyaç duyulan BT ürünlerinin ithalatını yapmaktayız. Türkiye tek yetkili ithalatçı ve ana dağıtıcı olduğumuz ürünlerle thin client teknolojisinin bilişim sektörüne ve Türkiye ekonomisine sağladığı üstün avantajlara inanan şirketimiz thin client çözümleri konusunda uzmanlaştırmıştır. Ayrıca yeni nesil PC ürünleriyle yapılan çalışmalarımız kurumsal müşterilerimize verdiğimiz katma değerli hizmetlere yeni bir ivme ve güç kazandırmıştır.

 
AS/COM’un ViZYONU
 
F
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sistem kullanıcılarına katma değer sağlayan ürünlere , gerektiğinde kendi çözümlerini de ilave ederek en gelişmiş bilişim teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarını bağdaştırmaktır.
 
 
 AS/COM’un MiSYONU
 
F
1993 yılından bu yana BT dünyasındaki bütün gelişmeleri içinde yaşayarak tecrübe sahibi olan şirketimiz hızla değişen ve gelişen teknolojik ürünleri izleyerek, BT kullanıcılarının ihtiyaç duydukları ve onlara katma değer sağlayacak olan doğru ürünleri temin ederek çözümleriyle birlikte müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
 
 
AS/COM’un HEDEFi
 
F
Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve ana dağıtıcısı olduğu ürünlerlerin ithalatını yaparak thin client ve yeni nesil PC ürünlerini tüm bilişim pazarına sunup ince istemcilerin getirmiş olduğu çok büyük katma değerle müşteri ve ülke ekonomisine katkıda bulunup, gereksiz bilişim harcamalarını ve geri dönüşü olmayan yatırımları engellerken aynı zamanda thin client teknolojisinin Türkiye’de kullanımını yaygınlaştırarak pazarı büyütmek thin client kullanımını dünya standartlarındaki hak ettiği yere getirmektir. 
F
Yeni nesil ; az yar kaplayan,sessiz çalışan, çok düşük elektrik tüketimi olan mobil PC lerin ; halen kurulu bulunan sık sık arıza yapan , çevre kirliliği yaratan, yüksek enerji tüketimi olan milyonlarca eski model masa üstü bilgisayarların yerini almasını sağlamaktır

 

 
AS/COM A.Ş. MAPLE, MITAC VE ATRUST ÜRÜNLERİNİN TÜRKİYE YETKİLİ İTHALATÇISI VE ANA DAĞITICISIDIR.
Tüm Haklar Saklıdır @ 1993 AS/COM Bilgi İşlem A.Ş. | Garanti Medya